Klubowe abc - poleca Robert Rybarczyk
55
pl. Defilad 1 (PKiN), tel. 0 507473790, www.klub55.pl
Piątek: DJ Cent, Deszczu (r'n'b), godz. 22. Sobota: Urodziny detroitZDRóJ. DJ Neurotron, Jurek Przeździecki, Donnell Knox, Motyl, Dr Dip, Reck, Piroman, Bshosa (techno), godz. 22.
Balsam
ul. Racławicka 99, tel. 022 898 28 24, www.balsam.net.pl
Piątek: Afro Kolektyw, DJ Spox (funk), godz. 21. Sobota: DJ Pook, WWW (disco), godz. 21.
Bollywood
ul. Przeskok 2, www.bollywoodclub.pl
Piątek: DJ Kev (orient), godz. 21.
Sobota: DJ Nick (orient), godz. 21.
Cafe Kulturalna
pl. Defilad 1 (PKiN), tel. 022 656 62 81, www.kulturalna.pl
Piątek: Suzywan (elektronika), godz. 22.
Niedziela: Mike Ladd, Moving Closer (hip-hop), godz. 22.
Centralny Dom Qultury
ul. Burakowska 12, tel. 022 636 83 00, www.cdq.pl
Piątek: Sainkho Namtchylak (alternatywna), godz. 20.
Chłodna 25
Chłodna 25, tel. 022 620 24 13, www.chlodna25.blog.pl
Niedziela: Levity, DJ Lenar (alternatywna), godz. 21.
Club70
ul. Waliców 9, tel. 022 654 71 41, www.club70.pl
Piątek, sobota: DJ Mano. 21.
Club Mirage
Pl. Defilad 1, tel. 022 656 71 11, www.clubmirage.pl
Piątek: DJ Rathek (house), godz. 22.
Sobota: DJ Coolmen (house), godz. 22.
Club Rock 5
ul. Racławicka 99, tel. 0 504 101 081, www.clubrock.pl
Piątek: Atropos, Unquadium (metal), godz. 20.
Sobota: DJ Skrimer (rock), godz. 20.
Cool de sac
ul. Foksal 2, tel. 022 827 87 07, www.cooldesac.pl
Piątek, sobota: DJ Alex, Olivier (disco), godz. 21.
Dekada
ul. Grójecka 19/25, tel. 022 823 55 58, www.dekada.pl
Piątek: DJ Woźniak (pop), godz. 21.
Sobota: DJ Kisielewski (pop), godz. 21.
Diuna
ul. Dobra 33/35, tel. 0 509 438 369, www.diunaclub.pl
Piątek: DJ Szyma (pop), godz. 21.
Sobota: DJ Vronka (pop), godz. 21.
Dobra Karma
ul. Górczewska 67, tel. 022 836 02 53, www.dobrakarma.pl
Piątek: Break-Brothers, Diax, Mac, Oskar (klubowo), godz. 21.
Sobota: Plastilina Sound System (latino), godz. 21.
Enklawa
ul. Mazowiecka 12, tel. 022 827 31 52, www.enklawa.com
Piątek: DJ Derek, Ice Bear (pop), godz. 21.
Sobota: DJ Yoora (pop), godz. 21.
Fabryka Trzciny
ul. Otwocka 14, tel. 022 619 05 13, www.fabrykatrzciny.pl
Piątek: Lambchop (nu country),godz. 20.30.
Sobota: Festiwal "I love... Łódź." L.Stadt, Cool Kids Of Death, Klinika Pozytywnych Wibracji (alternatywna), godz. 20.
Niedziela: Tubis Trio (alternatywna), godz. 20.30.
Harenda
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, tel. 022 826 31 37, www.harenda.pl
Piątek: DJ Yaro, MaD Maax (house), godz. 22.
Sobota: DJ Sam (r'n'b), godz. 22.
Hotl
ul. Krakowskie Przedmieście 13, tel. 022 826 74 66, www.clubhotl.pl
Piątek: DJ Martin Harmony (house), godz. 22.
Sobota: DJ Zibi (house), godz. 22.
Hydrozagadka
ul. 11 Listopada 22, www.hydro.waw.pl
Piątek: Aphonia Live Band, Funk Joint Unlimited (funky), godz. 21.
Sobota: DJ Niezła Sztuka (electro), godz. 21.
Iguana Lounge
ul. Zajączkowska 11, tel. 022 851 23 23, www.iguanalounge.pl
Piątek: DJ Adee (latino), godz. 21.
Sobota: DJ Faber (latino), godz. 21.
Indeks
ul. Krakowskie Przedmieście 24, tel. 022 826 92 39, www.indeks-klub.pl
Piątek: DJ Wiatraq (klubowo), godz. 20.
Sobota: DJ Bidikostu (klubowo), godz. 20.
Jadłodajnia Filozoficzna
ul. Dobra 33/35, tel. 0 790 55 11 42, www.filozoficzna.art.pl
Piątek: Jick Magger, AM Radio (klubowo), godz. 21.
Sobota: Urodziny 2000 Dirty DJs. Funk Joint Unlimited, Fulltandeta Sound System, Praktyczna Pani, Rockpoll (disco), godz. 21.
Niedziela: Partizan (alternatywna), godz. 20.
Klinika
ul. Racławicka 99, tel. 0 694 701 624, www.klinika.art.pl
Sobota: DJ Fredii, Zgredek (house), godz. 22.
Klubokawiarnia
ul. Czackiego, róg Świętokrzyskiej, www.klubokawiarnia.pl
Piątek: DJ Edi, Yacoobe (house), godz. 22.
Sobota: DJ Karol XVII, MB Valence (house), godz. 22.
Lemon
ul. Sienkiewicza 6, tel. 022 829 55 44, www.cafelemon.pl
Piątek, sobota, niedziela: DJ Yaro (pop), godz. 21.
Luzztro
al. Jerozolimskie 6, www.luztro.pl
Piątek: DJ Commander, Seshel (techno), godz. 22.
Sobota: DJ Sqnk, Format B (techno), godz. 22.
Niedziela: DJ 30ton, Mattias.G (techno), godz. 22.
M25
ul. Mińska 25, 0 601 732 886, www.m25.waw.pl
Piątek: Godskitchen. DJ Steve Angelo, Adamus, Matush, Neevald, Glasse (house), godz. 22.
Mandala
ul. Emilii Plater 9/11, tel. 0 662 019 666, www.mandalaklub.com
Piątek: DJ Kraviec (klubowo), godz. 21.
Sobota: DJ Sqbass (broken beat), godz. 21.
Mono
ul. Mazowiecka 11, tel. 022 827 45 57, www.monobar.pl
Piątek: DJ Karim, Serek, Rzepcia (house), godz. 21.
Sobota: DJ Glasse (deep house), godz. 21.
Muza
ul. Chmielna 9, tel. 022 827 72 16, www.klubmuza.pl
Piątek: DJ Levy (house), godz. 22.
Sobota: DJ Majestic (house), godz. 22.
Naparstek
ul. Konopnickiej 6 (Centralny Basen Artystyczny), tel. 0 22 339 07 60, www.basen.art.pl
Piątek: Marcin Przybylski (klubowo), godz. 20.
Pompon Goes Swimming. DJ Mantis, Hory, Mike Polarny, Rado Bogasch (klubowo), godz. 22.
Nobo
ul. Wilcza 58a, tel. 022 622 40 07, www.nobobar.pl
Piątek, sobota: DJ Phil Freeman, Dio (house), godz. 22.
Obiekt Znaleziony
pl. Małachowskiego 3 (Zachęta), tel. 022 8280584, obiektznaleziony.blogspot.com
Piątek: I Want Candy (klubowo), godz. 21.
Sobota: Urodziny Obiektu. Party Shank, Sick Girls (electro), godz. 21.
Opera Club
pl. Teatralny 1, www.bedroom.com.pl
Piątek: DJ Zaks, Moondeck (house), godz. 22. Sobota: DJ Scraby (house), godz. 22.
Opium
Wierzbowa 9/11 (pl. Teatralny), tel. 022 827 71 61, www.opiumclub.pl
Piątek: DJ Kowal (house), godz. 22.
Sobota: DJ Patrick Hagenaar, Lazy (house), godz. 22.
Organza
ul. Sienkiewicza 4, tel. 022 828 32 32, www.kluborganza.pl
Piątek: DJ All (pop), godz. 21.
Sobota: DJ Scraby, Martee (house), godz. 21.
Park
al. Niepodległości 196, tel. 022 825 91 65, www.park.com.pl
Piątek, sobota, niedziela: imprezy od godz. 21.
Piekarnia
ul. Młocińska 11, tel. 022 636 49 79, www.pieksa.pl
Piątek: Modfunk (klubowo), godz. 22.
Platinium
ul. Fredry 6, tel. 022 596 46 66, www.platiniumclub.pl
Piątek: DJ Glasse, Wookie (house), godz. 22.
Sobota: Novika, DJ Lexus, Bartek Winczewski (house), godz. 22.
Proxima
al. Żwirki i Wigury 99a, tel. 022 822 87 02, www.klubproxima.com.pl
Piątek: Living Colour (rock), godz. 20.
Niedziela: IAMX (klubowo), godz. 20.
Punkt S
ul. Koszykowa 55, tel. 022 660 52 06, www.punkt.waw.pl
Sobota: DJ DTL (funk), godz. 21.
Radio Luxembourg
ul. Górczewska 67, tel. 0 600 229 339, www.radioluxembourg.pl
Piątek: Kamień (klubowo), godz. 21.
Sobota: Full Tandeta (klubowo), godz. 21.
Remont
ul. Waryńskiego 12, tel. 022 234 91 11, www.remont.klub.waw.pl
Piątek: DJ Philippe, Tony Torino (house), godz. 21.
Sobota: DJ Mike-M (house), godz. 21.
Sheesha
ul. Sienkiewicza 3, tel. 022 828 25 25, www.sheesha.pl
Piątek: DJ Nick (orient), godz. 21.
Sobota: DJ Omar (orient), godz. 21.
Stodoła
ul. Batorego 10, tel. 022 825 60 31, www.stodola.pl
Sobota: Monster Magnet (rock), godz. 20.30.
Utopia
ul. Jasna 1, tel. 022 827 15 40, utopia.waw.pl
Piątek: DJ Energy (house), godz. 22.
Sobota: DJ Nobis, Tofu, Licky (house), godz. 22.
Vinyl
ul. Żurawia 22, tel. 022 438 92 95, www.vinyl-club.pl
Piątek: autoKratz (electro), godz. 22.
Sobota: DJ Angelo Mike, Came T, Peres, Thomas Langner (house), godz. 22.
ZOO
ul. Mazowiecka 13, tel. 827 60 44, www.klubzoo.pl
Piątek: DJ Malakai, Kuki (house), godz. 22.
Sobota: DJ Mr.Root (house), godz. 22.
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w
jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją,
fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA
Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione
pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.