Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

r e k l a m a
Mapa Polski Targeo

Stoisz w korku? Widziałeś wypadek? Ostrzeż innych! Skontaktuj się z Raportem na Gorąco. Wyślij maila na adres raport@zw.com.pl. Możesz wypełnić również ten formularz:

Opis zdarzenia
Miejsce
Czas
Masz zdjęcia? Załącz je.
Twój podpis (imię i nazwisko lub adres e-mail)
Numer telefonu do kontaktu (tylko do wiadomości Redakcji)
Wypadki
Wypadek na Moście Gdańskim
Na Moście Gdańskim doszło do wypadku, w którym ranne zostały trzy osoby. więcej »
Wypadki
Wjechał w słup przy Żeglarskiej
Przy Żeglarskiej kierowca mercedesa uderzył w słup. Nic mu się nie stało, ale odłamki z mercedesa uszkodziły przejeżdżające bmw. więcej »
Interwencje
Przewrócony TIR, duże utrudnienia w ruchu
Dużych utrudnień w ruchu mogą się spodziewać kierowcy jadący z warszawskiej Białołęki w kierunku centrum. W środę rano na ul. Modlińskiej przewrócił się TIR, który zablokował dwa pasy ruchu w kierunku centrum miasta. więcej »

UliceRSS

Natura Łagodna zima, służby wypoczywają »
blik Podczas tegorocznej zimy pługosolarki wyjeżdżały 40 razy, to jest dwa razy rzadziej niż rok wcześniej. Ostatni raz w lutym. »
Komunikacja Nowolazurowa wstrzyma Połczyńską » Trwają prace drogowe przy budowie ulicy Nowolazurowej, w pobliżu z Połczyńską. Niebawem przejazd trasą na Poznań znacznie zostanie utrudniony. »
Komunikacja Autobusem do Wisły » W najbliższych dniach Warszawa będzie wyjątkowo zakorkowana. Ruch spowolni maraton, a także... Bollywood. »
Komunikacja Wypadek na Trasie Toruńskiej » Na Trasie Toruńskiej doszło do zderzenia autobusu i ciężarówki. Sześć osób zostało rannych. »

InterwencjeRSS

Interwencje Napad na bank w Al. Jerozolimskich 53 »
jbg W Al. Jerozolimskich doszło do napadu na bank WBK. Sprawca sterroryzował kasjerkę, ukradł pieniądze i uciekł. »
Interwencje Desperat na dźwigu » Po pięciu godzinach negocjacji z dźwigu znajdującego się na terenie budowy przy ul. Jana Kazimierza na Woli - zszedł desperat, który groził, że popełni samobójstwo. »
Interwencje Tragedia na budowie przy Cylichowskiej » Na budowie osiedla segmentów zginął 42-letni robotnik z Radomia. Mężczyzna spadł z wyższej kondygnacji na niższą. »
Interwencje Dym w Hotelu Warszawa » W Hotelu Warszawa dymiło się. Na razie nie wiadomo, czy coś spłonęło. Na miejscu jest straż pożarna. »