Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

r e k l a m a
juwe.jpg

WarszawaRSS

Historia Drugie wyjście z ubeckiej katowni »
aktualizacja 08:57 Marek Kozubal Gdy „Rudy” otworzył drzwi piwnicy na Strzeleckiej, jakby przeniósł się do 1945 roku. Nic się nie zmieniło. »
Varsaviana Wielkanocne igraszki gawiedzi » aktualizacja 09:11 Petardę pod nogi, a potem chlust kubłem wody. To dawne, wielkanocne zabawy co młodszych mieszkańców stolicy. Dziś jednak tradycja zamiera – dzięki operatywności straży miejskiej oraz policji. »
Komunikacja Kolejna zmiana rozkładu jazdy KM » aktualizacja 09:05 Od 27 kwietnia zmieni się rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. Związane są one z pracami remontowymi prowadzonym i na moście średnicowym. »
Komunikacja Most Gdański będzie zamknięty » aktualizacja 09:05 W poniedziałek 21 kwietnia wstrzymany zostanie ruch na Moście Gdańskim. Filmowcy z Bollywood nakręcą na nim zdjęcia pościgu i upadku autobusu z mostu do rzeki. »
Edukacja Przełom, a może jednak nokaut » aktualizacja 08:56 Co wybrać? Plantację truskawek w Szkocji czy wakacje – pytał licealistów szef telewizji HBO na konferencji TED. »
Nieruchomości Ile za pokój na Śródmieściu » aktualizacja 08:54 Na warszawskim Śródmieściu na wynajem kawalerki trzeba mieć średnio 1,9 tys. zł miesięcznie. W krakowskiej Krowodrzy - 700 zł mniej. »
Komunikacja Machaj ile się da czyli nowy regulamin ZTM » aktualizacja 08:56 Od 19 kwietnia zmienia się regulamin ZTM. Nowość dotyczy m.in. zatrzymywania autobusów na żądanie czy zwrotu opłaty za spóźnienie pociągu. »
Zwierzęta Więcej małp w zoo » aktualizacja 08:55 Atrakcją świątecznego spaceru do ogrodu zoologicznego może być wypatrywanie małego gibona. »
Bemowo Pójdą ścieżką Błaszczykowskiego » aktualizacja 08:55 Na Bemowie zostaną zorganizowane mistrzostwa Polski w piłce nożnej dzieci z domów dziecka. »Brak kategorii do wyświetlenia.